بسم الله الرحمن الرحیم

با یاد خدای مهربان شروع می کنم. این همه تعلل بعد از ساختن این وبلاگ بخاطر این بود که واقعا نمی دونستم چی بنویسم که در شان نام وبلاگ و نام انتخابی برای خودم باشه.

آخرش گفتم تو که در مسیر خداگونه شدن هستی بنویس و از جایی شروع کن. قراره تو این وبلاگ ثبت کنم کارهایی که انجام می دم و چیزایی که یاد می گیرم در مسیر خداگونه شدن.

من بزرگ شدم من قبلا توی وبلاگ دیگه می نوشتم که احساس کردم دیگه دوست دارم سطح وبلاگم بالاتر بره. شاید روزی هم برسه که این وبلاگ رو هم ترک کنم و به یه پله بالاتر برم و دیگه اینجا رو دوست نداشته باشم.

به هر حال امیدوارم که هر لحظه با خدا دوست تر باشم و خداگونه تر باشم.

دوست دارم دوستان خوبی پیدا کنم که همراهم باشن و ازشون یاد بگیرم و تجاربمونو به همدیگه بگیم.

آغاز نوشتن در این وبلاگ که مصادف با دوم رمضانه به فال نیک می گیرم و از خدای مهربان خواستارم که هرلحظه بهم آرامش بده با درک حضورش در کنارم.

بسم الله

/ 2 نظر / 17 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل] [گل] [گل][گل][گل] [گل] سلام و درود بر شما گرامی وبلاگ خوب و جالبی دارید. امیدوارم در ادامه راه موفق باشید. برای ملاحظه مطالب زیر دعوت شده‌‌‌اید: ******** [گل][گل] دعای برطرف شدن ظلم و ستم ستمکاران [گل][گل] ******** [گل][گل] مطالبي خواندني به مناسبت ماه رمضان [گل][گل] ## واقعا برای چه روزه می‌‌گیریم و علت وجوب روزه چیست؟ ## چرا خداوند سی روز، روزه را، واجب نموده است؟ ## چرا روزه در ماه رمضان واجب شده و نه در ماه‌‌های دیگر؟ ********* [گل] احادیث زیبا و خواندنی هفته [گل] ## نهایت استفاده از باقیمانده ماه شعبان برای ماه رمضان ## فضیلت عظیم روزه آخر ماه شعبان ## ثواب بسیار زیاد تلاوت قرآن در ماه رمضان ********* [گل][گل] آیا فقط قرآن برای ما بس نیست؟!! واقعا چه نيازي به امامان داريم؟؟ [گل][گل] ******** [گل][گل] رفع چهار بحران مهم با چهار راهکار ارزشمند [گل][گل] ******** منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامی هستم. www.bia2mofid.persianblog.ir [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل]

دلابانو

سلام خانوم! مبارک باشه وبلاگ جدیدتون با اجازه لینکتون می کنم تا بعدا بخونمتون!