این روزهای من

 

راست و پاک بگم که این ماه رمضان اونی نبود که فکرشو می کردم. نمی دونم چرا. حس و حال معنوی نداشتم. اصلا فکرشم نمی کردم با همسر جانم اینطور باشه اولین ماه رمضانمون. شاید بخاطر اینکه براش برنامه نریخته بودم. یعنی حسش نبود که برنامه بریزم.

خلاصه گذشت..

خونه ای که قرار بود بگیریم به همین سادگیا نبود که فکر می کردم. الان گره تو کارمون پیش اومده که من فکر می کنم حتما صلاحمون نیست به این زودیا از این جا بریم. وام رو توی آخرای پاییز می دن این در حالیه که فکر می کردم تو همین تابستون ما دیگه بار بستیم.

- تصمیم گرفته بودم کلی درس بخونم حتی توی رمضان که نشد. بعضی وقتا ده صبح بیدار می شدم بعضی وقتا یازده و تازگیا دوازده. آیا یک کسی که آرزوشه دانشجوی دکتری بشه اینطور درس می خونه؟ نه

باید برای بعد از رمضان برنامه ریزی کنم که بتونم از درس سختی که مانع موفقیتم شد سال قبل شروع کنم و اونو توی تابستون تموم کنم. از مهر هم بقیه درسا رو شروع کنم.

-تصمیم دارم هر روز با دنیام چند صفحه کتاب بخونیم. علاوه بر اون قرآن هم روزانه بخونیم.

----------------

خیلی وبلاگای خوب و مفید و دوست داشتنی به پستم می خوره منم لینک می کنم و لذت می برم ازخوندنشون. جای رضوان رو که یه زمانی بهترین وبلاگ بود تقریبا گرفتن. البته رضوان عزیز همچنان جاش خالیه.

---------

تصمیم برای نی نی دار شدن هم فعلا منتفیه. دودوتا چهار تا که می کنم فکر می کنم نمی ذاره کنکورمو خوب بدم. می گن حاملگی باعث تهوع و این چیزا می شه که منو از هدفم دور می کنه. تا ببینیم چی پیش میاد. فعلا که بهش فکر نمی کنم.

 

/ 3 نظر / 4 بازدید
نگین

سلام کار خوبی میکنی اگه درست مهم تره بعد کنکور نینی دار شو من 2تا دسته گل دارم خیلی هم خوب و ارومن اما مقوله درس و بچه به بچه ضرر میزنه تجربه شخصیمه هرچند من رو بچه متمرکزتر بودم اما نمیشه مسئولیت بچه خوردو خوراک و..نیست خیلی مهمه که من فقط ژیام نور زدم با کنکور و بعد زایمانم مرخصی گرفتم ...البته قصد دخالت نیست بازم همسرت شرطه مثل ما که خیلی بچه دوست داریم [گل] بیا پیشم[منتظر]

بهناز

چقدر عالی که دوباره مینویسی لینکت کردم عزیزم

کلبه بهشتی

سلام عزیزم. توکل به خدا. ان شا الله مساله خونه حل میشه و هرموقع صلاحتون هست حل شه. امیدوارم هر لحظه از زندگیتون پراز عشق و یاد خدا باشه... من که دعا میکنم زود مامان شی.!(آیکون یک خانم بدجنس)[چشمک] راستی التماس دعا گلم.[قلب]