می خواهم خداگونه باشم...
فهمیدم که برای رهایی از رنج باید خدا گونه شوم... این تصمیم از من نبود و از پروردگارم بود... من از او خواستم راه را نشانم دهد و او نیز به روشهای مختلف با نشان دادن برنامه های مختلف از تلویزیون مثل کانال ماهواره ای و سایت گنج حضور و کتابهای مختلف راهنمایم شد... 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

هرزمان که جسمتان به طور غیرمنتظره در معرض یک ضربه قرار میگیرد مانند برخورد کردن برگ درخت به صورتتان یا برخورد پرنده ای به بدنتان یا کوبیده شدن مکرر انگشت پایتان به جایی و یا تماس هایی از این قبیل دقت کنید و ببینید در آن لحظات چه افکاری در سر خود داشتید و آن محرک می توانست حامل چه پیامی برای شما باشد.

(این تیکه ش که نوشته پاتون به جایی میخوره هزاران بار برام پیش اومده و ناخودآگاه بدون دونستن این مطلب حس میکردم یه جای کارم میلنگه)

افکار خود را در آن لحظه بررسی کنید و ببینید آیا میتوانید ربطی بین افکارتان و اتفاقاتی که پیش آمد بیابید.

افکار شما انرژی است و خداوند توسط همراستا کردن خودش با شما به وسیله جلب توجهتان با شما ارتباط برقرار می‌کند تا افکار و اعمالتان را در جهت او تنظیم کنید؛گرچه این اختیار را هم به شما داده که آنرا نادیده بگیرید .

[ شنبه ۱٤ تیر ۱۳٩۳ ] [ ۱٠:٤٤ ‎ب.ظ ] [ خداگونه ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

می خواهم خداگونه زندگی کنم... هرکس این هدفش باشه خداوند هدایتش میکنه. خداوندبرای هر انسانی راهی قرار می ده و برای من کانال گنج حضور راهنماست. امتحانش کنید شاید برای شما هم این کانال راهنما باشد. سایت هم دارد برای افرادی که ماهواره ندارن.
صفحات دیگر
امکانات وب